TERAPEUTYCZNA MASKA LED

Terapeutyczne profesjonalne maski LED wykorzystują działania fototerapii na nasz organizm, który wpływa dobroczynnie na zdrowie i urodę. Zabieg polega na naświetlaniu twarzy światłem emitowanym przez diody LED o odpowiednio dobranych parametrach, czas i kolor naświetlania zmienia się w zależności od problemu skórnego, który chcemy zredukować.

Maski LED to 6 kolorów terapeutycznego światła, które znajdują zastosowanie w kosmetyce i medycynie estetycznej, głównie do zabiegów antyaging, redukcji zmarszczek i zmian pigmentacyjnych, odmładzania i nawilżania skóry, regeneracji naskórka po zabiegach laserowych i IPL, mikrodermabrazji, w makijażu permanentnym. Ponadto wykorzystywane są do niszczenia bakterii odpowiadających za zmiany trądzikowe, rozjaśniania plam trądzikowych, likwidacji efektu zwiotczałej, pożółkłej skóry. Maska nie ma kontaktu ze skórą klientki, więc jest całkowicie bezpieczna.

Terapeutyczne maski LED zwane lampami zdrowia i urody znajdują zastosowanie w kosmetyce i medycynie

• do zabiegów przeciw starzeniu się,
• redukcji zmarszczek i zmian pigmentacyjnych,
• odmładzania i nawilżania skóry,
• regeneracji naskórka po zabiegach laserowych IPL, mikrodermabrazji, makijażu permanentnym,
• do leczenia trądziku i stanów zapalnych mieszka włosowego,
• do rozjaśniania plam trądzikowych.

Czerwone światło wzmaga aktywność komórek, przyspiesza metabolizm komórkowy, stymuluje skórę do produkcji protein
kolagenowych, a włókna tkanek do ich wypełnienia; przyspiesza krążenie krwi, poprawia elastyczność skóry, pomagając pozbyć się efektu zwiotczałej, zżółkniętej skóry. Pomaga osiągać bardzo dobre rezultaty w zakresie opóźniania procesów starzenia, dostarczania przeciwutleniaczy i regenerowania, nieporównywalne z żadnymi metodami pielęgnacji skóry. Jest szczególnie skuteczne w przypadku ludzi, u których choroby dopiero się rozwijają, a także w przypadku przesuszenia skóry i alergii. Co więcej, proces leczenia jest prosty, nowoczesny i skuteczny. Niebieskie światło hamuje rozwój stanów zapalnych. Trądzik jest zazwyczaj spowodowany infekcją bakteryjną; niebieskie światło jest w stanie zniszczyć bakterie nie naruszając tkanek skóry, a przez to zminimalizować trądzik i leczyć go w okresie zapalnym w stosunkowo krótkim czasie. Purpurowe Jest to połączenie światła czerwonego i niebieskiego; łączy w sobie skuteczność terapii świetlnej, szczególnie użytecznej w przypadku leczenia trądziku i łagodzenia blizn będących jego pozostałością. Żółte Dostarcza energii komórkom skóry, pobudza gruczoły, wspomaga proces przemian komórkowych, leczy choroby skóry i wspomaga jej odporność. Poprawia wygląd starzejącej się skóry. Zielone Ma działanie neutralizujące, balansujące i kojące, może łagodzić napięcie, stymulować gruczoł limfatyczny. Przyspiesza gojenie ran. Może przeciwdziałać bliznowaceniu. Pomarańczowe Stymuluje energię komórek skóry. Przyspiesza metabolizm.

Comments are closed.