DERMAPEN —————————

Dermapen jest zabiegiem, który pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, dzięki czemu stymuluje jej odnowę w sposób naturalny Specjalne pióro i zaawansowana technologia zapewniają niespotykane dotąd szybkie, bardziej komfortowe i mniej bolesne, a przede wszystkim skuteczne niwelowanie niedoskonałości skóry. Ponadto Dermapen wyróżnia się zwiększoną precyzją i bezpieczeństwem zabiegu, dzięki czemu czas rekonwalescencji skóry znacznie się skraca, a ryzyko niepożądanych skutków ubocznych zmniejsza.

Sprawdź, jaką rewolucję kryje zabieg Dermapen i przekonaj się, że to idealna metoda również dla Ciebie.

Dermapen wyróżnia unikalna i bardzo zaawansowana technologia. Podstawą w urządzeniu są jednorazowe (wymienne) kartridże, wyposażone w 12 pulsujących igieł o grubości 33G. Są bardzo cienkie i wytrzymałe, dzięki czemu dyskomfort pacjenta podczas zabiegu jest zredukowany do absolutnego minimum.

Dermapen przy wykorzystaniu pulsujących igieł pozwala na dostarczenie odpowiednich substancji czynnych do naskórka oraz skóry właściwiej. Podczas iniekcji powstają pionowe mikrourazy w skórze, które pobudzają tym samym jej naturalną zdolność do naprawy, regeneracji i odbudowy. W konsekwencji dochodzi do stymulacji fibroblastów, a potem do pobudzenia produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Efektem jest lepsza gęstość i elastyczność skóry, poprawa jej odżywienia oraz młody i zdrowy wygląd.

Podczas mikronakłuwania wprowadza się różne substancje aktywne w głąb skóry, dzięki czemu są one znacznie szybciej i skuteczniej wchłaniane. Zazwyczaj stosuje się: koktajle mezoterapeutyczne, ,preparaty na bazie kwasu hialuronowego, krzemionki, antyoksydanty, witaminy, minerały, koenzymy, oligoelementy, kwasy nukleinowe, peptydy bądź też aminokwasy. Wszystko zależy od kondycji i problemu danej skóry − substancje czynne dobierane są indywidualnie.

Wskazania do zabiegu

Skóra wymagająca rewitalizacji: wiotka i cienka, o słabej elastyczności, poszarzała, źle odżywiona, o niejednolitym kolorze oraz strukturze
Widoczne rozszerzone pory
Zmarszczki
Foto uszkodzenia skóry
Blizny: po trądzikowe, pooparzeniowe oraz pooperacyjne
Rozstępy
Wspomaganie terapii na wypadanie włosów
Rewitalizacja skóry dłoni, szyi, dekoltu

Przeciwwskazania

Ciąża i karmienie piersią
Różne infekcje w okolicach leczonego obszaru skóry, np. opryszczka
Trądzik z aktywnymi stanami zapalnymi
Nowotwory skóry

Comments are closed.